2:3
(1:2, 0:1, 1:0)

Starší žáci A doma těsně podlehli Hradci Králové

12.03.2023 / Jaroslav Wollmann

V neděli 12. března přivítali starší žáci A celek z Hradce Králové. Jihlavští mladíci šli v úvodní třetině do vedení, ale hosté ještě během této části vývoj duelu otočili. Po druhé třetině vedli Východočeši 3:1. V poslední minutě snížil stav Štěpán Amcha. Vyrovnat se však domácím již nepodařilo. Dukla podlehla svému soupeři těsně 2:3.
12.03.2023, Liga starších žáků A - 29. kolo

Novotný - Zejda, Goodwin, Choutka, Vlček, Piskač - Staněk, Anděl, Barda, Stupka, Tomica, Lexa, Amcha, Javorský, Matoušek
2

Mountfield HK

Exner - Franc, Vondruška, Flechtner, Novotný, Mach, Havlina - Adamkov, Šedivý, Sedláček, Svoboda, Fedencius, Sokol, Martinec, Pikola, Dostálek
3
Branky a nahrávky: 13. Anděl (Lexa), 60. Amcha (Stupka, Staněk) - 18. Sedláček (Dostálek, Svoboda), 19. Sokol (Adamkov), 31. Šedivý (Flechtner). Rozhodčí: Mareček - Šťastná, Jančí. Vyloučení: 7:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3.