5:6
(1:2, 3:3, 1:1)

Přestřelka dopadla lépe pro dorostence, kteří vezou z ledu Hvězdy tři body

06.01.2023

Jihlavští dorostenci se sice ujali na ledě Hvězdy Praha v desáté minutě díky dvěma brankám vedení, jenže domácí ještě do první třetiny snížili a ve 26. minutě již vedli 3:2. Hvězda ale své vedení dlouho neudržela. V posledních osmi minutách vstřelila Dukla tři branky, dvakrát se trefil Veselský a jednou Katolický. Ke třem asistencím přidal ve 41. minutě branku obránce Matěj Pražák a zvýšil náskok Dukly na 6:4. Hvězda už pouze snížila, ale vyrovnat se jí už nepodařilo. Jihlava tak zapisuje vítězství 6:5.
06.01.2023 16:45, Extraliga dorostu - 23. kolo

HC Hvězda Praha

Höhlig – Štefík, Vrabec, Beňo (A), Holas, Tomka, Novák, Foltýn – Doležel, Štěpánek, Štípek, Suk, Kulich, Bláha, Ducháček (C), Brož, Dohnal, Krejčí (A)
5

Novák – Zmrhal, Podroužek, Tomica, Pražák, Jungwirth (C), Vildomec, Löffler (A) – Koníř, Fiala, Kytka, Chvátal, Nosek, Fink, Macek, Veselský, Duka, Katolický
6
Branky a nahrávky: 16. Beňo (Brož, Doležel), 24. Ducháček (Štěpánek, Dohnal), 26. Štípek (Novák, Suk), 40. Ducháček (Štěpánek, Dohnal), 48. Štípek (Bláha) – 10. Duka (Macek), 10. Nosek (Pražák, Jungwirth), 32. Veselský (Pražák, Fink), 34. Katolický (Veselský), 40. Veselský (Pražák, Vildomec), 41. Pražák (Löffler, Kytka). Rozhodčí: Matoušek – Jiruška, Figer. Vyloučení: 4:5. Využití: 2:1. Diváci: 69. Střely na branku: 40:44. Průběh utkání: 0:2, 3:2, 3:5, 4:5, 4:6, 5:6.