3:5
(2:0, 0:2, 1:3)

Dorost otočil zápas proti Kladnu a bere další tři body

07.01.2023

Úvodní třetina dalšího zápasu skupiny dorostu o postup do play off patřila Kladnu, které se doma proti Dukle ujalo v 11. minutě již dvoubrankového vedení. Dukla ale ve druhé třetině dokázala v rozmezí 33.-36. minuty srovnat trefami Ondřeje Chvátala a Olivera Finka. Ve třetí třetině šli hosté poprvé do vedení trefou Daniela Kytky, ovšem Rytíři rychle srovnali. Když už se zdálo, že zápas půjde do prodloužení, odmítl ho 64 sekund před koncem útočník Rostislav Nosek. O půl minuty později trefil prázdnou klec Vít Macek a Jihlava tak vyhrála 5:3.
07.01.2023 12:00, Extraliga dorostu - 24. kolo

Rytíři Kladno

Jordan – Trojna (A), Šátek, Krása, Pražák (C), Svoboda – Sém, Vančura, Blažek, Kupčo, Netrh, Daníček, Přibyl, Netrh, Šíma (A), Petřík, Valuš
3

Štěbeták – Zmrhal, Podroužek, Tomica, Pražák, Jungwirth (C), Vildomec, Löffler – Koníř, Fiala, Fink, Chvátal, Nosek, Kytka, Macek, Veselský, Duka, Katolický
5
Branky a nahrávky: 8. Petřík (Daníček, Blažek), 11. Přibyl, 50. Šátek (Kupčo) – 33. Chvátal, 36. Fink (Pražák), 48. Kytka (Chvátal), 59. Nosek (Pražák, Chvátal), 60. Macek (Veselský, Jungwirth). Rozhodčí: Dyršmíd – Karda, Kubas. Vyloučení: 5:6. Využití: 2:0. V oslabení: 1:1. Diváci: 100. Střely na branku: 47:23. Průběh utkání: 2:0, 2:3, 3:3, 3:5.