3:2
(2:0, 1:1, 0:1)

Ani dva góly Daniela Kytky nevedly k výhře nad Motorem

02.02.2023

Dorostenci nastoupili před pololetními prázdninami do zápasu proti Motoru. První třetinu zvládli lépe domácí a dostali se do dvoubrankového vedení. To ještě v té další druhým gólem v zápase navýšil Aulický. Poté se však ve 36. minutě při samostatné akci prosadil Daniel Kytka, tomu se pak ještě povedlo trefil ještě o deset minut později. Dukla však nakonec nedokázala dohnat jednobrankové manko a prohrála - 2:3.
02.02.2023 16:30, Extraliga dorostu - 29. kolo

Banes Motor České Budějovice

Schacherl - Lukáš, Šíma, Fábera, Prušák, Gřegořek, Blažek - Aulický, Pánek, Šimon, Humeník, Palán, Lukeš, Postl, Hoch, Drančák, Kinter, Hečko
3

Štěbeták - Ošmera, Löffler, Slavíček, Podroužek, Jungwirth, Tomica, Vildomec - Macek, Váňa, Nosek, Duka, Chvátal, Kytka, Fiala, Katolický, Chlubna
2
Branky a nahrávky: 10. Aulický (Drančák), 16. Humeník (Aulický, Drančák), 26. Aulický (Lukáš) - 36. Kytka, 49. Kytka (Katolický, Ošmera). Rozhodčí: Jílek - Karda, Hnilička. Vyloučení: 3:2. Bez využití. Diváci: 99. Střely na branku: 32:32. Průběh utkání: 3:0, 3:2.