0:4
(0:1, 0:3, 0:0)

Dorostenci nedali Táboru šanci a vyhráli 4:0

04.02.2023

Po prohře s Budějovicemi nastoupili v sobotu dorostenci na ledě Tábora. Do vedení se dostali již v 8. minutě zásluhou Rostislava Noska. Ve druhé třetině dokázal vsítit Adam Ošmera hned dvě branky během minuty a půl, Dukla tak vedla 3:0. Ve 29. minutě potvrdil vítězství Jihlavy svým gólem Tobias Chlubna, kterému tak stačily pouze dva zápasy, aby se prosadil po zranění. Zápas skončil konečných - 4:0.
04.02.2023 12:30, Extraliga dorostu - 30. kolo

HC Tábor

Šrámek – Bouška, Bačo, Mrázek, Jaroš, Šťastný, Céza, Honzík – Eremiáš, Dohnal, Pospíchal, Mohyla, Vrba, Němeček, Hlavín, Pospíchal, Podzimek, Suchan
0

Novák – Podroužek, Löffler, Tomica, Slavíček, Jungwirth, Vildomec, Ošmera – Chlubna, Chvátal, Váňa, Duka, Nosek, Kytka, Macek, Fiala
4
Branky a nahrávky: 8. Nosek (Kytka, Löffler), 22. Ošmera (Vildomec, Podroužek), 34. Ošmera (Chlubna, Duka), 29. Chlubna (Macek, Ošmera). Rozhodčí: Matoušek – Horažďovský, Kubas. Vyloučení: 3:5. Bez využití. Diváci: 80. Střely na branku: 32:34. Průběh utkání: 0:4.