4:3p
(3:0, 0:2, 0:1 - 1:0)

Dorost sice stáhl tříbrankové manko, ale nakonec padl v prodloužení

17.02.2023

Dorostenci nastoupili v pátek večer na ledě Šumperku. Domácí celek se dostal již během první třetiny do tříbrankového vedení. To nakonec dokázala Dukla ještě během druhé třetiny snížit na pouhou jednu branku. V čase 56:32 dokonce dokázal srovnat Matěj Fiala. Nakonec ani jeho akce nestačila Dukle k vítězství, protože Šumperk se v prodloužení trefil při početní výhodě. Zápas tak skončil konečných - 3:4pp.
17.02.2023 18:45, Extraliga dorostu - 31. kolo

HK MD Šumperk

Ondráček – Cabadaj, Jarmara, Březina, Plhal, Březina, Veselý – Pazourek, Mácha, Seidenglanz, Verner, Pluskal, Prokop, Pospíšil, Škrabal, Zahálka, Slováček, Karas
4

Štěbeták – Vildomec, Tomica, Jungwirth, Podroužek, Löffler, Ošmera – Kolba, Fink, Fiala, Chlubna, Kytka, Duka, Nosek, Váňa, Macek
3
Branky a nahrávky: 2. Karas (Seidenglanz, Prokop), 10. Karas (Plhal, Verner), 20. Karas (Seidenglanz, Jarmara), 64. Verner (Seidenglanz, Prokop) – 25. Macek (Fiala, Ošmera), 32. Ošmera (Nosek, Fink), 57. Fiala (Macek). Rozhodčí: Veinfurter – Řezníček, Všetečka. Vyloučení: 6:7. Využití: 2:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 109. Střely na branku: 20:37. Průběh utkání: 3:0, 3:3, 4:3.