6:5
(4:0, 2:3, 0:2)

Starší žáci B v posledním zápase těsně podlehli lídrovi

19.03.2023 / Jaroslav Wollmann

V neděli 19. března cestovali starší žáci B do Telče. Po první třetině vedli domácí 4:0 a směřovali za jasnou výhrou. Ve druhé části se dokázali prosadit i hosté a stav byl 6:3 pro domácí. V poslední dvacetiminutovce zadělali jihlavští mladíci na drama. V 57. minutě snížil Josef Matoušek na rozdíl jedné branky, ale vyrovnat se již hostím nepovedlo. Dukla podlehla ve svém posledním zápase svému soupeři těsně 5:6 a v tabulce obsadila druhé místo, když v nadstavbě získala 10 bodů z 16 možných.
19.03.2023, Liga starších žáků B - 28. kolo

ICE DRAGONS Telč

Pittner - Střecha, Pařil, Petrová, Kadlec - Hověžák, Tomšík, Selič, Chruslinski, Čížek, Kelbl, Kadlec, Železný
6

Novotný - Duba, Havel, Kittler, Kubišta, Tomica, Vlček - Anděl, Heřmánek, Hlavínek, Kožich, Matoušek, Matulka, Novák, Pospíchal, Pykal, Šimek
5
Branky a nahrávky: 6. Železný (Selič, Kadlec), 12. Tomšík, 14. Železný (Selič), 19. Železný (Kelbl), 22. Kadlec (Železný, Selič), 40. Chruslinski - 25. Pospíchal (Anděl), 29. Šimek (Novák, Tomica), 30. Šimek (Pykal, Novák), 55. Anděl (Hlavínek), 57. Matoušek. Rozhodčí: Jeletz, Bakus. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 100. Průběh utkání: 5:0, 5:3, 6:3, 6:5.