2:4
(1:3, 1:1, 0:0)

Super práce! Junioři vyhráli turnaj ve Vítkovicích

12.08.2023 / Tomáš Lysý

Jihlavští junioři vylepšili loňské druhé místo z turnaje ve Vítkovicích a tentokrát jej vyhráli. V posledním utkání na turnaji se utkali právě s Vítkovicemi o první místo. Již v šesté minutě vedla Dukla po trefách Davida Bulíka a Roberta Váni. Domácí rychle korigovali, ale ještě do přestávky (hrálo se 3x15 minut) si vzala Jihlava dvoubrankový náskok zpět trefou Andreje Klapici. Na konci druhé části sice Vítkovice snížili, ale tři minuty před koncem zápasu uklidnil Jihlavu Jakub Modl a o vítězi mezinárodního turnaje tak bylo jasno. GRATULUJEME!
12.08.2023 14:00, Přípravné zápasy juniorů - 0. kolo

HC Vítkovice Ridera

Smolka - Puchala, Bialy, Chaloupka, Kalandra, Man, Glos, Čuba - Vehovský, Štiak, Milata, Chlán, Fojtík, Muroň, Matějka, Žídek, Saxa, Hanák, Zapletal, Kovalčík
2

Vejmelka - Vovsík, Vandas, Číhal, Jeletz, Mrtka, Ludvík, Šabatka - Jonáš Jungwirth, Báťa, Klapica - Coufal, Kuprijanov, Bulík - Valach, Modl, Kupčo - Váňa, Niederhafner, Nosek
4
Branky a nahrávky: 8. Chlán, 26. Kalandra (Zapletal) - 5. Bulík (Kuprijanov), 6. Váňa (Šabatka, Nosek), 15. Klapica (Báťa, Ludvík), 33. Modl (Valach, Vejmelka). Rozhodčí: Novotná - Kotliar, Voznička Vyloučení: 4:5. Bez využití. V oslabení: 1:0. Střely na branku: 25:21. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 2:4.