1:4
(0:1, 0:1, 1:2)

Dukla ve druhém utkání na plzeňském turnaji porazila Kolín

04.08.2023

Také ve druhém utkání na turnaji v Plzni nastoupila Dukla jako obhájce titulu na německý tým. Proti Kolínu se dostala hned v první minutě do vedení díky Dominiku Konířovi a ve druhé části navýšil její vedení Petr Hospodka. Němci se prosadili až ve 47. minutě a zadělali na drama, které ale odmítli úspěšní střelci z prvních dvou třetin - Koníř a Hospodka. Dukla tak vyhrála 4:1 a po prvním dnu turnaje jí patří třetí místo. V sobotu nastoupí proti Ujpesti a vedoucímu Litvínovu.
04.08.2023 20:00, Přípravné zápasy dorostu - 0. kolo

Kölner Haie

1

Štěbeták - Holas, Frantl, Kopecký, Beraczka, Tramba, Pešl - Koníř, Ratushniak, Lukáš, Grabowski, Hospodka, Brožek, Kytka, Kouba, Lédl
4
Branky a nahrávky: 47. Battmer (Aul) - 1. Koníř (Hospodka, Kubas), 25. Hospodka (Beraczka), 56. Koníř (Beraczka, Brožek), 59. Hospodka. Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4.

Újpesti TE	 5:14	0

Jakub Venc (HC Dukla Jihlava): Jsem rád, že jsme dovedli utkání do vítězného konce. Soupeř hrál dobrý nátlakový hokej. Odehráli jsme slušnou první třetinu a nabídnuté šance jsme využili. Výborný výkon předvedl Ondra Štěbeták.