3:4
(2:1, 0:3, 1:0)

Druhá třetina rozhodla o výhře dorostu nad Olomoucí

11.08.2023

Dorostence čekal po výhře v Hradci zápas na ledě Olomouce. Domácí se sice dostali do dvoubrankového vedení, ale deset vteřin po druhém gólu Olomouce už se prosadila Dukla. V průběhu druhé části zápasu dokázali červenožlutí nastřílet hned tři branky a to je dostalo do vedení 4:2. Olomouc už marně doháněla dvoubrankové manko, podařilo se jí totiž vsítit pouze jeden gól. Rozhodující branka tak padla z hole Davida Zmrhala, který rozhodl o výhře Dukly 4:3.
11.08.2023 18:00, Přípravné zápasy dorostu - 0. kolo

HC Olomouc

Barčák – Holeczy, Černý, Voráč, Přidal, Janeba, Nemrava, Holáň – Zakravač, Minář, Rohozhyn – Krásný, Sekanina, Navrátil – Balog, Harásek, Brym – Koryčanský, Bartok, Vogel
3

Ždimera – Podroužek, Zmrhal, Frantl, Holas, Pešl, Slavíček – Lukáš, Fink, Chvátal, Katolický, Adamec, Hospodka, Grabowski, Kouba, Kraučuk
4
Branky a nahrávky: 10. Balog , 17. Sekanina, 43. Navrátil – 17. Kraučuk (Grabowski, Kouba), 33. Kouba (Grabowski), 35. Chvátal (Fink), 36. Zmrhal (Chvátal, Fink). Vyloučení: 3:3. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Průběh utkání: 2:0, 2:4, 3:4.

Jakub Venc (HC Dukla Jihlava): Nepovedl se nám vstup do utkání, nebruslili jsme, špatně jsme napadali, hned po soupeřově gólu na 0:2 jsme dali kontaktní branku. Ve druhé třetině jsme soupeře přehráli a otočili průběh, bohužel místo aby jsme ve třetí třetině aktivní hrou dohráli utkání, tak jsme se zatáhli, ustupovali. Naštěstí jsme utkání dotáhli do vítězného konce.