0:1
(0:0, 0:1, 0:0)

Povedlo se! Dorost vyhrál nad Porubou 1:0

12.10.2023

Po čtyřech prohrách v řadě čekalo na dorostence utkání s Porubou. Dukla chtěla Porubě vrátit porážku ze druhého kola, kdy na svém ledě padla 2:3. Ve 22. minutě se prosadil útočník Ondřej Chvátal, právě on vsítil jediný gól zápasu. Výborný výkon předvedl také gólman Ondřej Štěbeták, který kontroloval všech 31 střel domácích. Dukla vyhrála nejmenším možným rozdílem - 1:0.
12.10.2023, Extraliga dorostu - 11. kolo

HC RT TORAX Poruba

Láryš — Planka, Dragon, Korbel, Kozák, Stasjuk, Majkowski, Michalík — Indrst, Dietrich, Bobok, Stryczek, Vehovský, Ignatenko, Skorokhod, Žídek, Ostřížek
0

Štěbeták — Zmrhal, Holas, Pešl, Tomica, Podroužek, Tramba, Verbeshchuk — Grabowski, Adamec, Nejedlý, Ratushniak, Fink, Katolický, Kytka, Lukáš, Koníř, Chvátal
1
Branky a nahrávky: 22. Chvátal (Nejedlý). Rozhodčí: Šutara - Bartek, Gančarčík. Vyloučení: 2:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 111. Střely na branku: 31:27. Průběh utkání: 0:1.

Jakub Venc (HC Dukla Jihlava): Rozhodla první třetina, soupeř si vytvořil hodně šancí, kde mohl jít do vedení i do trháku. Naštěstí jsem to byli my, kdo dal první gól. Pak jsme to ubojovali a odmakali. Jsem rád, že to kluci zvládli. Zítra potrénujeme a v sobotu snad připíšeme další body.