7:8p
(5:1, 0:4, 2:2 - 0:1)

Deváťáci Dukly prohrávali o čtyři branky, přesto vezou dva body

08.09.2023 / Jaroslav Wollmann

V pátečním druhém kole cestovala devátá třída Dukly na Lapač. Domácí vedli po úvodní třetině 5:1 a s hosty to nevypadalo moc dobře. Druhá část ale naopak patřila jihlavským borcům, kteří vstřelili čtyři branky a srovnali na průběžných 5:5. Poslední dvacetiminutovka nabídla čtyři góly, z toho po dvou na každé straně. O vítězi tak rozhodlo až prodloužení. které pro sebe 35 vteřin před koncem rozhodla Dukla. Ta si ze Vsetína veze dva body po výhře 8:7 po prodloužení. Filip Stupka k výhře svého celku pomohl pěti body (2 + 3).
08.09.2023 18:45, Extraliga 9. tříd - 2. kolo

David — Šedlbauer, Koňařík, Hynek, Spitzer, Dubec — Klimša, Man, Nedzynski, Kučerňák, Drozd, Posád, Němec, Bláha, Krupa, Planka
7

Novotný (15. Morava) — Pokorný, Hájek, Trupl, Tomica, Piskač, Duba — Javorský, Timko, Matoušek, Klíma, Novák, Anděl, Stupka, Hobza, Hrůza, Lexa
8
Branky a nahrávky: 9. Nedzynski (Posád), 12. Němec (TS), 14. Němec (Hynek), 15. Posád (Klimša), 16. Krupa (Man, Koňařík), 53. Man (Koňařík, Dubec), 53. Nedzynski (Posád) – 10. Hájek (Klíma, Stupka), 26. Piskač, 31. Klíma, 34. Klíma (Stupka, Piskač), 36. Stupka (Hájek, Tomica), 49. Hájek (Klíma), 56. Stupka (Hobza, Piskač), 65. Piskač (Stupka, Klíma). Rozhodčí: Gebauer — Bartoň, Tvrdý. Vyloučení: 5:6. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 78. Střely na branku: 32:49. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 5:1, 5:6, 7:6, 7:8.

Adam Vylíčil (Dukla Jihlava): Nepodařil se nám vstup do zápasu, což bylo ovlivněné naším pozdním příjezdem. Cesta nám přes Brno trvala déle. Sotva jsme přijeli, tak jsme šli hned na led. V první třetině nám nešli nohy, prohráli jsme jí 1:5. Od druhé třetiny kluci zapli, byli jsme schopní otočit stav na 6:5. Poté jsme však dostali dva slepené góly, čímž soupeř otočil. Nám se naštěstí podařilo vyrovnat. V prodloužení se nám povedlo ubránit oslabení 3 na 4 a následně jsme proměnili přesilovku 4 ma 3 a rozhodli jsme zápas.