4:1
(2:1, 1:0, 1:0)

Deváťáci v každé třetině vstřelili o branku více než soupeř

09.09.2023 / Jaroslav Wollmann

V sobotu přivítala devátá třída Dukly ve svém třetím duelu celek ze Zlína. Domácí se dostali do vedení 1:0, hosté sice o pár minut později stačili srovnat, ale po první siréně vedli jihlavští mladíci. I ve druhé části byli domácí o gól lepší. Poslední dvacetiminutovka přinesla stejně jako předchozí třetina jen jednu branku. Dukla porazila svého soupeře 4:1. K zisku tří bodů pomohl Matyáš Morava 33 úspěšnými zákroky.
09.09.2023 17:45, Extraliga 9. tříd - 3. kolo

Morava - Duba, Pokorný, Hájek, Trupl, Tomica, Piskač — Klíma, Stupka, Hobza, Hrůza, Javorský, Lexa, Anděl, Novák, Matoušek, Timko
4

Berani Zlín

Sedláček — Horký, Provazník, Reisch, Coufalík, Číhal, Ernst, Vopatřil — Tureček, Zalubil, Pažout, Nábělek, Hoferek, Marek, Pánek, Cekota, Riedl, Šimek
1
Branky a nahrávky: 11. Piskač, 19. Stupka (Piskač, Hájek), 40. Klíma (Stupka, Hobza), 53. Stupka (Klíma) – 15. Marek (Zalubil, Šimek). Rozhodčí: Jančí — Zídek, Augusta. Vyloučení: 8:6, navíc Lexa (JIH) 5 + do konce utkání. Využití: 3:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 81. Střely na branku: 28:34. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1.

Adam Vylíčil (Dukla Jihlava): Zápas hodně ovlivnily vyloučení, bylo na klukách znát, že jsme se včera vrátili pozdě v noci a nešli nám moc nohy. Chyběl nám trošku pohyb, málo jsme bruslili, z čehož plynulo hodně faulů co jsme dělali. Zase na druhou stranu bylo vidět, že kluci bojují, snaží se hrát jako tým. Byla tam vidět sounáležitost toho týmu, pracovali jsme. Myslím si, že tou dobrou týmovou prací jsme byli schopní zápas vyhrát.