2:3p
(2:1, 0:0, 0:1 - 0:1)

Deváťáci otočili duel v Třinci, vezou tak dva body

16.09.2023 / Jaroslav Wollmann

V pátek odpoledne odehráli deváťáci Dukly další mistrovský zápas, tentokráte je čekala cesta do Třince. Domácí začali dobře, v šesté minutě vedli 2:0. Hosté snížili zásluhou Marka Nováka. Ve druhé části se z žádný z týmů prosadit nedokázal. Vyrovnat se povedlo Jihlavanům na konci poslední dvacetiminutovky. V prodloužení poté využili chyby domácího výběru a dokonali obrat na 3:2.
16.09.2023 16:30, Extraliga 9. tříd - 4. kolo

HC Oceláři Třinec

Krejčí — Niemczyk, Cymorek, Barteczek, Niedoba, Holáň, Chalupa — Helis, Sedláček, Pečonka, Polášek, Szturcek, Giercuszkiewicz, Przeczek, Lazovský, Hanák, Fizek, Zamborsky
2

Morava — Pokorný, Hájek, Trupl, Pospíšil, Tomica, Piskač — Matoušek, Klíma, Novák, Anděl, Stupka, Hobza, Hrůza, Amcha, Lexa
3
Branky a nahrávky: 2. Zamborsky (Cymorek), 6. Przeczek (Niemczyk, Holáň) – 14. Novák (Stupka, Piskač), 57. Anděl (Lexa, Novák), 63. Piskač (Amcha). Rozhodčí: Janda — Klimek, Hladík. Vyloučení: 3:6. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 72. Střely na branku: 36:21. Průběh utkání: 2:0, 2:3.

Petr Svoboda (Dukla Jihlava): Opět jsme měli špatný start do zápasu. Třetinu a půl nám trvalo než jsme rozhýbali nohy a srovnali se soupeřem krok. V zápase nás držel gólman. Byli jsme rádi, že se nám podařilo z dorážek srovnat. V prodloužení rozhodla jedna chyba soupeře, díky níž jsme vyhráli.