1:2p
(1:0, 0:0, 0:1 - 0:1)

Deváťáci doma proti Vítkovicím brali bod

23.09.2023 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 23. září přivítala doma devátá třída celek z Vítkovic. Domácí se dostali do vedení v 11. minutě, když přesilovou hru využil Matiáš Piskač. Druhá třetina žádnou branku nepřinesla, a tak měli Jihlavané stále náskok jedné branky. Vyrovnat se hostím povedlo v 53. minutě, když se dokonce prosadili v oslabení. Prodloužení ukončily Vítkovice v polovině 63. minuty, kdy vstřelily vítězný gól. Dukla doma podlehla svému soupeři 1:2 po prodloužení.
23.09.2023 16:00, Extraliga 9. tříd - 5. kolo

Morava — Pokorný, Hájek, Trupl, Pospíšil, Tomica, Piskač — Matoušek, Klíma, Novák, Anděl, Stupka, Hobza, Hrůza, Amcha, Lexa
1

HC Vítkovice Ridera

Ořechovský — Machač, Burjetka, Chuda, Muczka, Kozák, Hodeček, Rattman — Kusak, Špok, Jarolím, Janošek, Vik, Douda, Juroš, Hrabina, David
2
Branky a nahrávky: 11. Piskač (Stupka, Klíma) – 53. Douda, 63. Kusak (Juroš). Rozhodčí: Hort — Tichý, Ent. Vyloučení: 7:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 52. Střely na branku: 29:39. Průběh utkání: 1:0, 1:2.

Adam Vylíčil (Dukla Jihlava): První dvě třetiny jsme odehráli velice slušně, vytvořili jsme si hodně brankových příležitostí, ale trápila nás koncovka. Bohužel jsme nedali vyložené šance. Nepodařilo se nám tak odskočit soupeři na více než jeden gól. Soupeř nám potom ve třetí třetině jednou ujel, pěkně zakončil a vyrovnal. V prodloužení jsme udělali jednu chybu a soupeř rozhodnul.