2:7
(1:3, 1:0, 0:4)

Deváťáci rozhodli o své výhře během poslední třetiny

07.10.2023 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 7. října cestovala devátá třída do Brna, kde je čekali Warriors. Po úvodní třetině vedli hosté 3:1. Ve druhé části se povedlo domácím snížit na rozdíl jedné branky. Poslední dvacetiminutovka však nabídla čtyři branky a všechny vstřelili jihlavští mladíci. Dukla porazila svého soupeře 7:2. Gólem a přihrávkou k výhře pomohl Adam Anděl.
07.10.2023 13:40, Extraliga 9. tříd - 8. kolo

HCM Warriors Brno

Makar — Zuščák, Cebák, Čermák, Keller, Sedlák — Kotásek, Nováček, Rafaj, Olšák, Unzeitig, Bubílek, Flamík, Soukup
2

Morava — Piskač, Tomica, Pospíšil, Trupl, Pokorný, Hájek — Novák, Matoušek, Lexa, Amcha, Hrůza, Hobza, Stupka, Anděl, Klíma
7
Branky a nahrávky: 9. Keller (Rafaj), 30. Soukup (Čermák, Makar) – 5. Novák (Piskač, Stupka), 13. Hobza (Stupka), 15. Matoušek (Lexa, Anděl), 43. Anděl (Lexa, Stupka), 51. Hobza (Stupka, Klíma), 52. Novák (Piskač, Klíma), 59. Stupka. Rozhodčí: Karpíšek — Hrabal, Holub. Vyloučení: 4:6. Využití: 2:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 49. Střely na branku: 27:32. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:7.

Petr Svoboda (Dukla Jihlava): Po prvním gólu v přesilovce jsme si mysleli, že to půjde samo. První dvě třetiny jsme neměli pohyb a strašně jsme zmatkovali a nedali si kotouč do hole. Přísnější měřítko snesla jen třetí třetina, kdy jsme se vrátili k poctivé práci. Zvýšili pohyb a odměnou nám byli čtyři góly v závěrečné třetině.