6:0
(1:0, 0:0, 5:0)

Deváťáci rozhodli o své výhře během poslední třetiny

13.10.2023 / Jaroslav Wollmann

V pátek 13. října netradičně v Pelhřimově přivátala devátá třída Jihlavy celek Vsetína. Po první třetině vedli domácí po velké střelecké převaze jen 1:0. Druhá část naopak patřila hostím, kteří získali převahu díky přesilovým hrám, ale gólově se prosadit nedokázali. Poslendí dvacetiminutovka poté přinesla pět branek, všechny do sítě hostujícího celku, z toho však tři v poslední dvou minutách. Dukla porazila svého soupeře 6:0. Dvaceti pěti úspěšnými přispěl k výhře Matyáš Morava.
13.10.2023 18:30, Extraliga 9. tříd - 9. kolo

Morava - Piskač, Tomica, Pospíšil, Trupl, Pokorný, Hájek — Klíma, Timko, Lexa, Amcha, Hobza, Stupka, Anděl, Novák, Matoušek
6

David — Dubec, Karola, Spitzer, Koňařík, Šedlbauer — Planka, Krupa, Bláha, Posád, Drozd, Němčický, Nedzynski, Man, Klimša
0
Branky a nahrávky: 6. Stupka (Piskač), 42. Piskač (Hájek), 55. Hájek (Novák), 59. Hobza (Pokorný), 59. Novák (Timko), 60. Piskač (Amcha, Lexa). Rozhodčí: Hort — Trávník, Sapík. Vyloučení: 12:7. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 54. Střely na branku: 32:25. Průběh utkání: 6:0.

Adam Vylíčil (Dukla Jihlava): Měli jsme v první třetině dobrý pohyb a vytvořili si několik slušných šancí. Bohužel ve druhé třetině jsme si mysleli, že se soupeř porazí sám a trpěli jsme na naši nedisciplinovanost. Byli jsme sedmkrát na trestné lavici a museli ubránit dvě oslabení tří proti pěti. Ve třetí třetině jsme zlepšili pohyb a vrátili se k naší hře.