2:1
(1:0, 1:0, 0:1)

Deváťáci po třech výhrách v řadě těsně podlehli Zlínu

14.10.2023 / Jaroslav Wollmann

Po pátečním večerním domácím duelu se Vsetín odehrála devátá třída Dukly sobotní polední zápas ve Zlíně. Po první třetině vedli domácí těsně 1:0. Ve druhé části se Beranům povedlo vstřelit také jednu branku. V poslední dvacetiminutovce se povedlo hostím snížit, ale vyrovnat již jihlavští mladíci nestihli. Dukla podlehla svému soupeři těsně 1:2. Porážce nezabránil ani Matyáš Novotný, který si připsal 32 zásahů.
14.10.2023 12:30, Extraliga 9. tříd - 10. kolo

Berani Zlín

Sedláček — Vopatřil, Ernst, Číhal, Coufalík, Horký, Provazník — Zalubil, Tureček, Šimek, Riedl, Cekota, Pánek, Marek, Pažout, Trnavský
2

Novotný — Piskač, Tomica, Pospíšil, Trupl, Hájek, Pokorný — Amcha, Lexa, Hobza, Stupka, Anděl, Novák, Klíma, Matoušek
1
Branky a nahrávky: 15. Riedl (Marek), 27. Pánek (Vopatřil, Coufalík) – 55. Piskač (Novák). Rozhodčí: Čech — Marek, Bečák. Vyloučení: 5:6. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 41. Střely na branku: 34:25. Průběh utkání: 2:0, 2:1.

Petr Svoboda (Dukla Jihlava): V první třetině jsme měli tři šance, které jsme nevyužili. Bohužel první a druhou třetinu jsme byli bez pohybu a soupeř nám odskočil do dvoubrankového náskoku. Ve třetí třetině jsme se snažili s výsledkem něco udělat. Soupeře jsme tlačili, ale podařilo se nám jen snížit z přesilovky.