3:6
(0:0, 2:4, 1:2)

V zápase s Kometou padlo osm branek v přesilových hrách

28.10.2023 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 28. října přivítala v Moravských Budějovicích devátá třída Dukly celek Komety. První bezbranková třetina nenaznačovala, že nakonec bude k vidění devět gólů. Do vedení se dostali na začátku druhé části hosté, ale domácí zásluhou Františka Klímy srovnali průběžný stav. Brňané po druhé třetině vedli nakonec 4:2. Zpátky do hry se Jihlavané vrátili na začátku 46. minuty, když snížili na 3:4. Ale poslední slovo měli hosté. Dukla podlehla svému soupeři 3:6.
28.10.2023 14:30, Extraliga 9. tříd - 13. kolo

Morava — Piskač, Tomica, Pospíšil, Trupl, Pokorný, Hájek — Novák, Matoušek, Lexa, Amcha, Hrůza, Hobza, Stupka, Anděl, Klíma
3

Brůček — Fencl, Kavan, Mičánek, Kotlařík, Hoďovský, Kremer — Béreš, Selič, Hartl, Petrčka, Halaš, Chruslinski, Linka, Hangstörfer, Komínek, Smrčka
6
Branky a nahrávky: 27. Klíma (Novák, Stupka), 34. Piskač (Stupka), 46. Hájek (Piskač) – 22. Hoďovský (Kremer, Selič), 28. Hartl (Kavan, Halaš), 29. Petrčka (Selič, Halaš), 35. Petrčka (Halaš, Kavan), 49. Béreš (Petrčka, Hartl), 60. Hartl. Rozhodčí: Hort — Trávník, Sapík. Vyloučení: 8:14. Využití: 3:4. V oslabení: 0:1. Diváci: 100. Střely na branku: 36:34. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:4, 3:4, 3:6.

Adam Vylíčil (Dukla Jihlava): Zápas ovlivnil velký počet vyloučených z obou stran. Hrálo se více v nerovnovážném stavu než pět na pět. Bohužel u nás je to pořád stejná písnička. Necháme se osmkrát vyloučit po hloupých nic neřešících faulech. Nemůže se nám tohle stávat proti tak silnému týmu jako je Kometa, která nás čtyřikrát potrestala. Zápas jsme si prohráli bohužel naši nedisciplinovaností.