2:1sn
(0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)

Deváťáci se ze Vsetína vrací s jedním bodem

10.11.2023 / Jaroslav Wollmann

V pátek 10. listopadu cestovala devátá třída Dukly do Vsetína. V první a ve druhé třetině kralovali oba gólmani. Diváci se první branky dočkali v 50. minutě, když se prosadil Nedzynski. Střelecky aktivnější hosté se dočkali vyrovnání v 56. minutě, když se trefil Tadeáš Lexa. Jelikož prodloužení o vítězi nerozhodlo, přišly na řadu samostatné nájezdy. V nich byli šťastnější domácí zásluhou Nedzynského. Dukla podlehla svému soupeři 1:2 po nájezdech.
10.11.2023 18:45, Extraliga 9. tříd - 16. kolo

Holaň — Dubec, Karola, Spitzer, Hynek, Koňařík, Šedlbauer, Vrbecký — Szturcek, Man, Korvas, Krupa, Bláha, Němec, Posád, Drozd, Fabián, Nedzynski
2

Morava — Piskač, Tomica, Pospíšil, Trupl, Pokorný, Hájek — Novák, Matoušek, Lexa, Amcha, Hrůza, Hobza, Stupka, Anděl, Klíma
1
Branky a nahrávky: 50. Nedzynski (Bláha, Němec), rozhodující nájezd Nedzynski – 56. Lexa (Novák). Rozhodčí: Škrobák — Goňa, Voznička. Vyloučení: 2:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 76. Střely na branku: 25:33. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.

Adam Vylíčil (Dukla Jihlava): Od začátku zápasu jsme neměli dobrý pohyb. Byli jsme všude o krok později a neměli jsme na nic čas. Chyběl nám tlak a důraz do zakončení. V prodoužení jsme mohli rozhodnout, bohužel to tam nespadlo. V nájezdech je to vabank. Soupeř si šel za vítězstvím více a zaslouženě vyhrál.