2:4
(1:1, 1:0, 0:3)

Deváťáci zvládli důležitý zápas ve Zlíně

19.12.2023 / Jaroslav Wollmann

V úterý 19. prosince cestovala devátá třída do Zlína. Po první třetině byl nerozhodný stav 1:1. Po druhé části měli blíže k výhře domácí. Poslední dvacetiminutovka se ale parádně povedla jihlavským mladíkům, kteří vstřelili tři branky. Dukla porazila svého soupeře 4:2. Vítěznou branku vstřelil Josef Matoušek.
19.12.2023 17:00, Extraliga 9. tříd - 17. kolo

Berani Zlín

Večeřa — Vopatřil, Provazník, Ernst, Číhal, Coufalík, Horký — Tureček, Zalubil, Nábělek, Čajánek, Marek, Šimek, Pánek, Trnavský, Pažout
2

Morava — Tomica, Pospíšil, Trupl, Hájek, Pokorný — Amcha, Lexa, Hobza, Stupka, Anděl, Novák, Klíma, Matoušek
4
Branky a nahrávky: 3. Zalubil (Pažout), 24. Provazník (Vopatřil, Tureček) – 9. Hájek (Hobza), 42. Stupka (Novák), 50. Matoušek (Amcha, Lexa), 60. Hobza (Stupka, Klíma). Rozhodčí: Škrobák — Peluha, Šiška. Vyloučení: 9:10. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 34. Střely na branku: 26:26. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:4.

Adam Vylíčil (Dukla Jihlava): Zápas byl pro nás velmi důležitý. Prvních deset minut na nás soupeř dobře nastoupil. Byli jsme všude o krok pozdě a soupeř se dostal po zásluze do vedení. Pomohla nám vyrovnávací branka, která nám vlila krev do žil. Zápas ovlivnilo hodně vyloučených. Po dvou třetinách jsme prohrávali 1:2. Jsem na kluky hrdý, že zvládli zápas odmakat do poslední minuty a otočit utkání. Věřím, že nám to psychicky pomůže do posledních zápasů základní části.