3:4sn
(1:0, 0:1, 2:2 - 0:0)

Deváťáci vezou z Třince dva body. Uspěli po nájezdech

17.11.2023 / Jaroslav Wollmann

V pátek 17. listopadu cestovala devátá třída do Třince. Po první třetině vedli domácí 1:0. Po druhé části byl stav nerozhodný 1:1. Rozhodnutí nepřinesla ani poslední dvacetiminutovka. Oba týmy vstřelily po dvou brankách. Jelikož v prodloužení se nedokázal prosadit ani jeden z týmů, o vítězi tak rozhodly samostatné nájezdy. V nich byla šťastnější Dukla. Jihlavští mladíci si tak domů odvezli dva body za výhru 4:3 po nájezdech. Dvě branky včetně rozhodujícího nájezdu vstřelil Matiáš Piskač.
17.11.2023 12:15, Extraliga 9. tříd - 18. kolo

HC Oceláři Třinec

Bartoš — Chalupa, Holáň, Niedoba, Barteczek, Cymorek, Hodeček, Niemczyk — Polášek, Helis, Zamborsky, Fizek, Hanák, Lazovský, Dostál, Przeczek, Giercuszkiewicz, Sedláček
3

Morava — Piskač, Pospíšil, Trupl, Hájek, Pokorný — Lexa, Amcha, Hrůza, Hobza, Anděl, Novák, Klíma, Matoušek, Javorský
4
Branky a nahrávky: 12. Helis (Cymorek, Barteczek), 46. Helis (Polášek), 60. Polášek (Helis, Niedoba) – 38. Novák (TS), 43. Piskač (Hobza, Pokorný), 46. Amcha (Lexa), rozhodující nájezd Piskač. Rozhodčí: Onderka — Molin, Raszka. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 53. Střely na branku: 35:23. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4.

Adam Vylíčil (Dukla Jihlava): První dvě třetiny nás soupeř přehrával. Kluci pracovali a bojovali jeden za druhého. Po našem proměněném trestném střílení na konci druhé třetiny si kluci začali věřit a naše hra se vyrovnala. Ve třetí části jsme se dvakrát dostali do jednobrankového vedení, ale bohužel 40 vteřin před koncem soupeř ve hře bez brankáře vyrovnal. V nájezdech nás podržel Matyáš Morava. Kluky musím pochválit za týmový a obětavý výkon.