10:3
(4:1, 5:2, 1:0)

Deváťáci vysoko podlehli Kometě, inkasovali deset branek

03.12.2023 / Jaroslav Wollmann

V neděli cestovala devátá třída do Brna, kde na ně čekala Kometa. Domácí vedli během úvodní třetiny 2:0, poté vrátil hosty do hry Štěpán Amcha. Na konci první části byl stav 4:1. Ve druhé třetině dokonce padlo sedm branek, z toho pět do sítě hostujícího celku. Poslední dvacetiminutovka pak přinesla jeden gól a dali jej domácí. Dukla podlehla svému soupeři vysoko 3:10.
03.12.2023 12:00, Extraliga 9. tříd - 20. kolo

Brůček — Fencl, Kavan, Kotlařík, Kremer, Hoďovský, Mičánek, Jurný — Béreš, Selič, Hartl, Hangstörfer, Petrčka, Halaš, Chruslinski, Linka, Komínek, Smrčka
10

Novotný — Tomica, Pospíšil, Trupl, Hájek, Pokorný — Zub, Lexa, Amcha, Hrůza, Hobza, Anděl, Novák, Klíma, Matoušek
3
Branky a nahrávky: 5. Hartl (Halaš), 8. Hartl (Petrčka), 10. Halaš, 18. Chruslinski (Komínek, Linka), 25. Selič (Halaš), 26. Hartl (Smrčka, Béreš), 30. Halaš (Petrčka, Jurný), 33. Hartl (Linka), 34. Jurný (Komínek), 42. Hartl (Smrčka) – 9. Amcha (Klíma, Lexa), 31. Novák (Hájek, Trupl), 37. Hobza (Klíma). Rozhodčí: Šmíd — Bejček, Maša. Vyloučení: 4:2. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 54. Střely na branku: 38:20. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 7:1, 7:2, 9:2, 9:3, 10:3.

Adam Vylíčil (Dukla Jihlava): Zápas se mi hodnotí těžce. Soupeř byl bohužel ve všem lepší. Chyběl nám klid na kotouči, důraz v osobních soubojích a v před brankovém prostoru. Špatně jsme řešili situace pod tlakem. Kluci neměli na nic čas a z toho plynuly chyby. Čeká nás hodně práce.