3:5
(1:2, 2:0, 0:3)

Deváťáci parádně zvládli poslední třetinu a zvítězili v Brně

15.12.2023 / Jaroslav Wollmann

V pátek 15. prosince cestovala devátá třída do Brna, kde byl soupeřem Warriors. Po první třetině vedli jihlavští mladíci těsně 2:1. Druhá část ale vyšla lépe domácím, kteří vstřelili dvě branky a rázem vedli 3:2. Poslední dvacetiminutovka se naopak povedla hostím. Dukla porazila svého soupeře 5:3. Dva body si v zápase připsal Filip Stupka, který vstřelil vítězný gól a na poslední přihrál.
15.12.2023 17:10, Extraliga 9. tříd - 22. kolo

HCM Warriors Brno

Říha — Zuščák, Čermák, Hladil, Baldrman, Sedlák, Vladík — Olšák, Topalov, Kotásek, Kučerka, Kello, Kumstát, Nováček, Rafaj, Bubílek, Flamík
3

Morava — Tomica, Pospíšil, Trupl, Hájek, Pokorný — Amcha, Lexa, Hrůza, Hobza, Stupka, Anděl, Klíma, Matoušek, Matulka
5
Branky a nahrávky: 4. Sedlák, 32. Flamík, 36. Kumstát (Flamík) – 3. Amcha (Hájek), 13. Hobza (Klíma), 42. Klíma, 48. Stupka (Anděl, Klíma), 57. Lexa (Stupka). Rozhodčí: Held — Tomanička, Tomeček. Vyloučení: 7:5. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Střely na branku: 31:33. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2, 3:5.

Adam Vylíčil (Dukla Jihlava): První dvě třetiny jsme neměli dobrý pohyb. Všude jsme byli pozdě. Chyběl nám důraz v osobních soubojích a nepracovali jsme jako tým. Po dvou třetinách jsme prohrávali 2:3. Jsem rád, že kluci ve třetí třetině začali makat a otočili výsledek v náš prospěch. Zase to klukům ukázalo, že vše je jenom o nich a žádný soupeř se neporazí sám.