9:1
(5:0, 3:0, 1:1)

Deváťáci rozhodli o své výhře během úvodní třetiny

16.12.2023 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 16. prosince přivítala devátá třída Jihlavy celek ze Vsetína. Po první třetině vedli jihlavští mladíci 5:0, když čtyřikrát skórovali při pětiminutové přesilové hře. Ve druhé části přidali domácí další tři branky. Poslední dvacetiminutovka dopadla nerozhodně, oba celky vstřelily po jedné brance. Dukla porazila svého soupeře vysoko 9:1. Tři body si v zápase připsal Adam Anděl, který jeden gól vstřelil a na dva přihrál.
16.12.2023 15:00, Extraliga 9. tříd - 23. kolo

Morava — Tomica, Pospíšil, Trupl, Hájek, Pokorný — Amcha, Hobza, Stupka, Anděl, Novák, Klíma, Matoušek, Matulka
9

David — Karola, Spitzer, Vrbecký, Šedlbauer — Kalata, Korvas, Posád, Bjaček, Drozd, Rek, Timko, Szturcek, Nedzynski, Man
1
Branky a nahrávky: 10. Stupka, 12. Amcha (Stupka), 13. Anděl (Amcha), 13. Hájek (Klíma), 15. Novák (Pospíšil, Hájek), 25. Matoušek (Matulka, Trupl), 26. Stupka (Anděl), 39. Stupka (Hobza, Novák), 52. Klíma (Anděl) – 49. Kalata (Nedzynski). Rozhodčí: Ondřej — Dančišin, Mokrá. Vyloučení: 3:3, navíc Szturcek (VSE) 5 + do konce utkání. Využití: 5:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 39. Střely na branku: 37:11. Průběh utkání: 8:0, 8:1, 9:1.

Adam Vylíčil (Dukla Jihlava): Měli jsme dobrý vstup do zápasu. Kluci od prvního střídání dobře pracovali a měli dobrý pohyb. V první třetině nám pomohlanpětiminutová přesilovka ve které jsme dali čtyři góly. To nás uklidnilo a zbytek zápasu jsme měli pod kontrolou.