1:3
(1:0, 0:2, 0:1)

V zápase plném vyloučení deváťáci podlehli Zlínu

06.01.2024 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 6. ledna přivítala devátá třídy Jihlavy celek Zlína. Oba celky od sebe v tabulce dělily před zápasem tři body. Vstup do zápasu lépe vyšel domácím, kteří zásluhou Dominika Matulky šli do vedení. Od druhé třetiny však jihlavští mladíci trávili svůj čas spíše na trestné lavici než na ledě, čehož hosté dokázali využít. Během driuhé části dokázali průběh zápasu otočit na svou stranu. Dukla podlehla svému soupeři 1:3.
06.01.2024 14:30, Extraliga 9. tříd - 24. kolo

Morava — Tomica, Pospíšil, Trupl, Hájek, Pokorný — Lexa, Amcha, Hrůza, Hobza, Stupka, Anděl, Novák, Matoušek, Matulka
1

Berani Zlín

Večeřa — Vopatřil, Provazník, Ernst, Coufalík, Číhal, Reisch — Trnavský, Zalubil, Cekota, Riedl, Marek, Šimek, Pánek, Tureček, Pažout
3
Branky a nahrávky: 8. Matulka – 29. Zalubil (Číhal, Marek), 32. Coufalík (Riedl), 55. Pažout (Provazník, Coufalík). Rozhodčí: Hort — Polák, Sapík. Vyloučení: 15:8, navíc Stupka (JIH) 10 minut. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 89. Střely na branku: 20:32. Průběh utkání: 1:0, 1:3.

Adam Vylíčil (Dukla Jihlava): Zápas ovlivnil velký počet vyloučených a naše slabá psychická odolnost. Nemůžeme pomýšlet na vítězství, když naši dva hráči co mají být lídři mají 13 trestů. Přál bych si, aby si z toho vzali kluci ponaučení. Soupeř si vítězství zasloužil. Přijel dobře připravený a odhodlaný vyhrát. Nás čeká hodně práce.