5:4
(3:2, 1:2, 1:0)

Deváťáci těsně podlehli Vítkovicím a v tabulce jsou pátí

13.01.2024 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 13. ledna cestovala devátá třída Jihlavy do Vítkovic. Hosté šli brzy do vedení, ale domácí srovnali krok. Jihlavští mladíci znovu vedli, ale celek Vítkovic otočil průběh duelu a na začátku druhé části vedl 4:2. Do konce prostřední třetiny hosté ale dokázali srovnat na 4:4. Rozhodnutí přinesla poslední dvacetiminutovka, kdy dali branku domácí. Dukla podlehla svému soupeři těsně 4:5 a v tabulce se propadli na páté místo. Dvě asistence si v zápase připsal Tadeáš Lexa.
13.01.2024 13:45, Extraliga 9. tříd - 26. kolo

HC Vítkovice Ridera

Ořechovský (1. Kubina) — Noworyta, Rattman, Kozák, Muczka, Chuda, Machač, Burjetka — Janošek, Balvín, Dudek, Mareš, Hrabina, Jarolím, Juroš, Kučerňák, Douda, Kusak
5

Morava — Tomica, Pospíšil, Trupl, Hájek, Pokorný — Amcha, Lexa, Hrůza, Hobza, Stupka, Anděl, Novák, Klíma, Matoušek
4
Branky a nahrávky: 7. Mareš (Muczka), 10. Mareš (Kučerňák), 12. Dudek (Kusak), 23. Mareš (Kozák), 47. Hrabina (Kusak) – 2. Amcha (Matoušek, Lexa), 9. Hobza (Matoušek), 23. Hrůza (Anděl), 33. Novák (Hájek, Lexa). Rozhodčí: Onderka — Vojtášek, Klepek. Vyloučení: 6:7. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 186. Střely na branku: 36:22. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 4:2, 4:4, 5:4.

Adam Vylíčil (Dukla Jihlava): V první třetině jsme se dvakrát dostali do vedení, ale bohužel ani jednou nám dlouho nevydrželo a nakonec jsme první třetinu prohráli 2:3. Hned na začátku druhé třetiny jsme inkasovali z přesilovky. Podařilo se nám do konce druhé třetiny vyrovnat. Bohužel nám ve třetí třetině došli síly. Byl znát včerejší zápas s Třincem. Věděli jsme, že to bude o jednom gólu. Bohužel jsme ho dostali my. V závěrečné hře bez brankáře jsme měli dvě gólové šance, bohužel se nám je nepodařilo proměnit.