2:0
(0:0, 0:0, 2:0)

Dorostenci obsadili na mezinárodním turnaji třetí místo. Na závěr prohráli s Plzní

06.08.2023

Po zápase s Litvínovem již bylo jasné, že nemá Dukla na první příčku šanci. Během utkání s domácí Plzní už bojovala o třetí místo. První dvě třetiny byly bez branek, ty padly až v té poslední. Oba dva góly však na straně domácích, kteří si zařídili prvenství v mezinárodním turnaji. Dukle už se nepodařilo na dvě rychlé branky odpovědět. Zápas pro ně skončil prohrou - 0:2.
06.08.2023 12:30, Přípravné zápasy dorostu - 0. kolo

HC Škoda Plzeň

Šátava – Kocek, Kamas, Šulan, Reisnecker, Hanzlík, Mašek, Matějka – Klatovský, Bělik, Slováček, Fodor, Maxa, Tománek, Pitter, Fehér, Hanzák, Chasák, Přibyl, Křepel
2

Štěbeták – Tomica, Holas, Tramba, Podroužek, Slavíček, Zmrhal, Chvátal, Adamec, Lukáš, Grabovski, Katolický, Fink, Kytka, Frejka, Nejedlý
0
Branky a nahrávky: 44. Tománek (Maxa, Fodor), 45. Chasák (Kocek). Rozhodčí: Kosnar – Kotyza, Císař. Vyloučení: 3:6. Využití: 0:0 V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 2:0.

Jakub Venc (HC Dukla Jihlava): Naše asi nejlépe odehrané utkání na turnaji, do 44 minuty jsme byli víc jak vyrovnaným soupeřem. Dokázali jsme do hry přenést věci, na kterých se snažíme pracovat, jenže zase dvouminutový výpadek nás stál utkání. Nejprve nahrajeme soupeři před naší brankou a poté stojíme u hráče, ale necháme ho dát gól...

Hodnocení turnaje: Jsme rádi, že jsme se turnaje mohli účastnit. Stejně jako loni byl perfektně zorganizovaný. Vzali jsme hodně hráčů. Domluva byla, že každý odehraje tři utkání, ale bohužel nás potkala viróza, tak někteří odehráli méně utkání, nicméně třeba Tomáš Pešl odehrál všechny. Výkony hráčů se postupně lepšily, viděli jsme hráče pracovat v únavě a celkově jak se chovají na ledě i mimo něj.