2:2
(0:0, 1:1, 1:1)

Starší žáci A přišli o výhru v Brně v poslední minutě

18.11.2023

V sobotu 18. listopadu cestovali starší žáci A do Brna, kde na ně čekala Kometa. První třetina žádnou branku nepřinesla. Do vedení se dostali hosté ve 26. minutě, ale do konce druhé části bylo srovnáno. V 50. minutě šli jihlavští mladíci podruhé do vedení, když se trefil Adam Anděl. Vyrovnat se domácím povedlo v poslední minutě. Dukla remizovala se svým soupeřem 2:2, což pro ní byla první ztráta v soutěži.
18.11.2023 17:45, Liga starších žáků A - 9. kolo

Putnová – Ossowski, Kubát, Vavrouch, J. Proch, Karlík, Suda, Rous – M. Proch, Vinkler, Školiak, Říha, Lačňák, Synek, Strapina, Bango, Pitour
2

Novotný – Havel, Matějka, Kubišta, Šimek, Hlavínek, Duben – S. Fink, Matulka, Zadina, Matoušek, P. Fink, Heřmánek, Novák, Horký, Anděl
2
Branky a nahrávky: 34. Školiak (Suda, Lačňák), 60. Lačňák (Školiak, J. Proch) – 26. Matoušek (Havel, Anděl), 50. Anděl (Novák). Rozhodčí: Coufal – Coufal, Viskot. Diváci: 52. Vyloučení: 5:3. Bez využití. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2.