7:4
(1:1, 2:2, 4:1)

Rytíři oplatili Dukle porážku z minulého utkání

05.11.2023

V neděli 5. listopadu cestovali mladší žáci A do Telče. Po vysoké výhře jihlavských hráčů z prvního utkání nabídnul tentokrát duel vyrovnanější průběh, kdy po první třetině bylo skóre nerozhodné 1:1. V druhé části se oba týmy prosadily dvakrát a do šaten se šlo za stavu 3:3, kdy se zaskvěl hattrickem Tobiáš Kalců. Ve třetí části po snížení na 5:4 dokázali domácí vstřelit v závěrečných minutách dvě branky a utkání tak ovládnout poměrem 7:4.
05.11.2023 15:00, Liga mladších žáků A - 10. kolo

Rytíři z Telče

Kaiseršot (47. Juda) – Kotlář – Nerad, Loos, Skořepa, Jindra, Hoják, Hojáková, David, Roček, Sedláček, Šimánek, Antoňů, Pytlík, Marek, Buchla
7

Koldová – Tlustý, Rásocha, Hendrych, Janáček, Šitavanc, Pařil, Pešl – Krejčík, Prchal, Drdla, Menšík, Heřmánek, Bambula, Kalců, Vlček, Dočkal, Němec
4
Branky a nahrávky: 2. Hojáková (Šimánek), 26. Hojáková (Roček, Buchla), 29. Sedláček (Roček), 43. Šimánek (Jindra), 47. Hojáková (Jindra), 49. Buchla (Hojáková), 52. Sedláček (Šimánek, Loos) – 3. Kalců (Pešl), 26. Kalců (Rásocha, Krejčík), 35. Kalců (Krejčík, Pešl), 47. Krejčík (Kalců). Rozhodčí: Kukeně, Kuchta. Diváci: 103. Vyloučení: 5:1. Využití: 0:1. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 5:3, 5:4, 7:4.