1:22
(0:12, 1:4, 0:6)

V Brně bylo po pěti minutách hotovo

22.10.2023

V neděli 22. října cestovali mladší žáci A do Brna, kde na ně čekali Scorpions. Jihlavští mladíci vedli po úvodní třetině 12:0. Druhá třetina nabídla pět branek, čtyři padly do sítě domácího celku. Poslední dvacetiminutovka poté přinesla šest gólů a všechny vstřelili hosté. Dukla porazila svého soupeře 22:1. K vítězství přispěl pěti body Mikuláš Pařil, který jednu branku vstřelil a na čtyři přihrál.
22.10.2023 09:45, Liga mladších žáků A - 7. kolo

HC Scorpions Brno

Jandourek (5. Odehnal, 13. Jandourek, 32. Odehnal, 40. Jandourek, 53. Odehnal) – Klečka, Košťál, Janíček, Baláž, Pulkrábek, Huťková, Pazdera, Klos, Zezula, Kantor, Ošťádal, Novotný, Morys, Štarha, Michalčík
1

Hanusek – Tlustý, Rásocha, Hendrych, Šitavanc, Pařil, Pešl – Krejčík, Prchal, Drdla, Menšík, Heřmánek, Bambula, Kalců, Vlček, Dočkal, Němec
22
Branky a nahrávky: 27. Michalčík (Pulkrábek) – 1. Drdla (Pešl), 2. Bambula (Pařil), 4. Bambula (Pařil), 5. Kalců (Krejčík), 5. Kalců (Krejčík), 8. Pešl (Kalců), 9. Pařil, 10. Menšík, 10. Rásocha, 13. Heřmánek (Menšík), 13. Vlček (Prchal), 20. Kalců (Rásocha), 30. Šitavanc (Pařil), 32. Pešl (Dočkal), 33. Kalců (Prchal), 37. Kalců (Prchal), 41. Vlček (Kalců), 44. Kalců (Němec), 45. Bambula (Heřmánek), 53. Němec (Kalců), 58. Dočkal (Prchal, Pařil), 60. Kalců. Rozhodčí: Flegr, John. Diváci: 38. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:1. Průběh utkání: 0:12, 1:12, 1:22.