18:3
(5:2, 2:1, 11:0)

Mladší žáci B rozhodli o své výhře během poslední třetiny

21.03.2024

Ve čtvrtek 21. března přivítali mladší žáci B své kamarády z mladších žáků C. Po první třetině byl stav 5:2 pro "domácí". Druhá třetina přinesla tři branky. V poslední dvacetiminutovce padlo celkem jedenáct branek a všechny do sítě "hostujícího celku". Konečný výsledek byl tedy 18:3. Šest gólů vstřelil Mikuláš Kohn.
21.03.2024 15:00, Liga mladších žáků B - 28. kolo

Bourek (31. Kalina) – Janáček, Mach, Štancl, Duben, Kohn – Riedl, A. Havel, Drdla, Urban, Tomáš, Jelínek, Paška, Kodýtek, Hebelka, Lorenc
18

HC Dukla Jihlava B

Čech – Mikuláš Kalina, Voborník, Kovář, Hendrych, Laštovička – Dvořák, Holub, Menšík, Apeltauer, V. Havel, Zvěřina, Obůrka, Novák, Melenovská, Němec
3
Branky a nahrávky: 2. Kohn (Kodýtek), 3. Hebelka (Urban, Jelínek), 9. Kohn (Kodýtek), 18. Drdla (Duben), 20. Kohn (Mach), 26. Kohn, 37. Drdla (Janáček), 43. Štancl (Jelínek, Urban), 44. Janáček (Drdla, Hebelka), 46. Paška (Štancl), 47. Drdla, 48. Riedl (Drdla), 51. Kohn (Kodýtek), 52. Kohn (A. Havel), 53. Janáček (Lorenc), 55. Štancl (Kodýtek), 57. Jelínek (Štancl), 58. Hebelka (Drdla) – 13. Menšík, 16. Menšík, 34. Zvěřina. Rozhodčí: Jeletz. Diváci: 37. Vyloučení: 1:3. Využití: 1:0. Průběh utkání: 3:0, 3:2, 6:2, 6:3, 18:3.