3:8
(0:4, 1:2, 2:2)

Mladší žáci B vyhráli ve Velké Bíteši. Vstřelili osm branek

09.03.2024

V sobotu 9. března cestovali mladší žáci B do Velké Bíteše. Jihlavští mladíci vedli po úvodní třetině 4:0. Druhá třetina skončila výhrou hostí 2:1. V poslední dvacetiminutovce poté padly na každé straně dvě branky. Dukla porazila svého soupeře 8:3. Dvěma góly přispěl k výhře Šimon Kodýtek.
09.03.2024 12:30, Liga mladších žáků B - 23. kolo

HC Spartak Velká Bíteš

Doležal (31. J. Kováčik) – Jašek, Linhart, Kosina, Palas – Ondrůj, Holík, Žák, Bilíková, Plechatý, Dohnal, Poulíková, M. Kováčik
3

Bourek (31. Kalina) – Janáček, Mach, Štancl, Duben, Kohn – Riedl, Havel, Drdla, Urban, Tomáš, Jelínek, Paška, Kodýtek, Hebelka, Lorenc
8
Branky a nahrávky: 35. Ondrůj (Plechatý), 54. Poulíková, 59. Holík (Plechatý) – 2. Kodýtek (Kohn), 2. Tomáš (Kohn), 5. Kodýtek (Paška), 14. Kohn (Tomáš), 31. Hebelka, 35. Janáček (Štancl), 51. Janáček (Štancl), 55. Mach (Paška). Rozhodčí: Janoušek, Havlásek. Diváci: 48. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Průběh utkání: 0:6, 1:6, 1:7, 2:7, 2:8, 3:8.