4:5
(0:1, 2:1, 2:3)

Mladším žákům B nevyšel závěr zápasu

28.10.2023

V sobotu 28. října přivítali mladší žáci B celek ze Světlé nad Sázavou. Hosté po úvodní třetině vedli 1:0. Na začátku druhé části vedli hosté o dvě branky. Poté však zabrali domácí. V 55. minutě zvyšoval na 4:2 Tobias Riedl. Závěr zápasu však patřil soupeři. Dukla podlehla svému protivníkovi těsně 4:5.
28.10.2023 12:30, Liga mladších žáků B - 6. kolo

Bourek (31. Kalina) – Janáček, Štancl, Kohn, Duben – Drdla, Urban, Tomáš, Jelínek, Paška, Kodýtek, Riedl, Lorenc, Mach, Havel
4

HC Světlá nad Sázavou

Jindra – Loudát, Kratochvíl – Bártlová, Šedivý, Kulhánek, Krupička, Doubrava, Bečvář, Kábela, Sekot, Vacata, Srb, Brodil, Vodička, Veselský
5
Branky a nahrávky: 22. Urban (Lorenc), 28. Kohn (Riedl), 42. Kohn (Drdla, Mach), 55. Riedl (Lorenc, Jelínek) – 15. Vodička (Kulhánek), 22. Krupička (Vacata), 57. Kulhánek (Doubrava), 58. Krupička, 59. Brodil. Rozhodčí: Mareček, Šťastná. Diváci: 47. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:1. Průběh utkání: 0:2, 4:2, 4:5.