4:4
(1:1, 0:1, 3:2)

Mladší žáci C získali proti Náměšti bod

12.11.2023

V neděli 12. listopadu přivítali mladší žáci C celek z Náměště nad Oslavou. Po první třetině byl stav nerozhodný 1:1. Po druhé části vedli hosté těsně 2:1. Čtyři minuty před koncem prohrávali domácí o dvě branky, nakonec se jim povedlo srovnat na konečných 4:4. Gól a dvě přihrávky si v zápase připsal Vojtěch Šitavanc.
12.11.2023 11:15, Liga mladších žáků C - 8. kolo

HC Dukla Jihlava B

Čech – Šitavanc, Tlustý, Havel, Voborník, Kovář, Melenovská – Dvořák, Holub, Hricko, Apeltauer, Obůrka, Novák, Hoskovec, Laštovička, Němec
4

TJ Náměšť nad Oslavou

Mucha – Vrba, Krumpholz, Pospíšil, Agafonov – Charvát, Liška, Rybníček, Šikora, Nováček, Paseka, Štoček, Martenek, Krejčí
4
Branky a nahrávky: 15. Němec (Novák), 47. Novák (Šitavanc), 57. Tlustý (Šitavanc), 57. Šitavanc – 20. Charvát (Krumpholz), 36. Liška, 49. Krumpholz (Pospíšil), 53. Krumpholz. Rozhodčí: Jeletz, Trávník. Diváci: 35. Vyloučení: 0:2. Bez využití. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:4, 4:4.