4:4
(1:1, 2:2, 1:1)

Starší žáci A přišli o výhru v poslední minutě

17.03.2024

V neděli 17. března přivítali starší žáci A celek Warriors Brno. Po první třetině byl stav nerozhodný 1:1. Remízou skončila i druhá část, když oba týmy vstřelily po dvou brankách. Na začátku poslední dvacetiminutovky se jihlavští mladíci dostali do vedení. V poslední minutě sle hosté srovnali krok. Dukla remizovala se svým soupeřem 4:4. Dvě branky vstřelil Josef Matoušek.
17.03.2024 11:30, Liga starších žáků A - 17. kolo

Zvěřina – Havel, Matějka, Kubišta, Heřmánek, Duben, Šimek – Matulka, Matoušek, Kožich, P. Fink, Novák, Ludvík, S. Fink, Anděl, Zadina, Krukouski
4

HCM Warriors Brno

Urban – Šebela, Horák, Hladil, Vladík, Svoboda, Hubený – Plšek, Esender, Vavříček, Pavelka, Slívko, Topalov, Kurečka, Kubín
4
Branky a nahrávky: 5. Ludvík (Matulka, Kožich), 22. Krukouski (Šimek), 25. Matoušek (Novák, Šimek), 41. Matoušek (Anděl) – 17. Slívko (Topalov), 32. Vavříček (Hladil, Pavelka), 40. Kurečka (Topalov, Svoboda), 60. Kurečka (Kubín, Esender). Rozhodčí: Jančí, Sapík. Diváci: 57. Vyloučení: 4:3. Využití: 2:1. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:3, 4:3, 4:4.