3:8
(0:1, 3:3, 0:4)

Starší žáci A rozhodli o své výhře během poslední třetiny

22.02.2024

Ve čtvrtek 22. února cestovali starší žáci A do nedalekého Havlíčkova Brodu. Po úvodní třetině vedli hosté 1:0. Během druhé části domácí otočili na stav 3:1. Před poslední dvacetiminutovkou měli o krok blíže k výhře hosté. Jihlavští mladíci ovládli třetí třetinu, kdy vstřelili čtyři branky. Dukla porazila svého soupeře 8:3. Čtyřmi body k tomu přispěl Vít Martinec, který dvě branky vstřelil a na stejný počet přihrál.
22.02.2024 13:30, Liga starších žáků A - 11. kolo

BK Havlíčkův Brod

Kratochvíl (51. Burda) – Kotlas, Doležal, Matějů, Kuklík, Rudolf, Stejskal – Rakušan, Bošacký, Pavlas, Adam, Hanauer, Fejt, Mařata, Krejčiřík, Hanousek
3

Novotný – Heřmánek, Havel, Kubišta, Šimek, Duben, Hlavínek – Kožich, Martinec, P. Fink, Ludvík, S. Fink, Matulka, Ždimera, Krukouski
8
Branky a nahrávky: 21. Pavlas (Doležal, Fejt), 23. Mařata (Rakušan, Hanousek), 33. Rakušan (Hanousek, Doležal) – 10. Duben (Kožich), 34. Krukouski (Duben, P. Fink), 36. S. Fink (Krukouski), 37. Martinec (Matulka), 43. Krukouski, 51. Kožich (Martinec), 53. Martinec (S. Fink, Krukouski), 60. P. Fink (Martinec, Heřmánek). Rozhodčí: Doležal – Honza, Žák. Diváci: 58. Vyloučení: 5:6. Využití: 2:1. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:8.