9:1
(4:0, 2:0, 3:1)

Bez devíti hráčů vyfasovali SŽA od Rytířů devět gólů

09.02.2024

V pátek 9. února cestovali starší žáci A do Telče. K odvetě vyrazil tým vlivem různých okolností bez devíti hráčů základní sestavy, s cílem co nejvíce potrápit soupeře. Bohužel již v první třetině domácí odskočili do čtyřbrankového vedení. V druhé části padly dva góly, opět do sítě Dukly. V třetí třetině v pohodě hrající domácí svůj náskok navýšili až na konečných 9:1. Jedinou branku hostí vstřelil Jan Kožich.
09.02.2024 16:30, Liga starších žáků A - 10. kolo

Rytíři z Telče

Micka (40. Gross) – Kadlec, Schwarz, Mareček – Železný, Krajnc, Toman, Kuzma, David, Čížek, Ondráček, Tomšík, Kovač, Kelbl
9

Zvěřina – Heřmánek, Havel, Matějka, Kubišta, Duben, Hlavínek – Kožich, Martinec, Mareš, Ludvík, Matulka, Zadina, Ždimera, Krukouski
1
Branky a nahrávky: 2. Toman (Železný, Kadlec), 10. Železný, 17. Toman (Kovač, Železný), 19. Krajnc (Toman), 24. Toman, 37. Kadlec (Tomšík), 42. David (Kovač), 56. Schwarz (Krajnc, Železný), 59. Železný – 42. Kožich (Mareš, Heřmánek). Rozhodčí: Kubát, Jeletz. Diváci: 68. Vyloučení: 4:1. Bez využití. Průběh utkání: 7:0, 7:1, 9:1.