1:3
(0:1, 0:0, 1:2)

Starší žáci A doma podlehli Warriors

20.01.2024

V sobotu 20. ledna přivítali staší žáci A celek Warriors. Po první třetině vedli hosté 1:0. Druhá část žádnou branku nenabídla, a tak k výhře měli stále blíže Brňané. V poslední dvacetiminutovce hosté navýšili svůj náskok na tři branky. Jihlavští mladíci se prosadili až necelé dvě minuty před koncem, když se v přesilové hře prosadil Samuel Fink. Dukla podlehla svému soupeři 1:3.
20.01.2024 14:30, Liga starších žáků A - 7. kolo

Novotný – Heřmánek, Matějka, Kubišta, Šimek, Hlavínek – Kožich, Martinec, P. Fink, Horký, Ludvík, S. Fink, Matulka, Zadina
1

HCM Warriors Brno

Barák – T. Horák, O. Horák, Hladil, Svoboda, Hubený, Šebela – Topalov, Kubín, Plšek, Esender, Macháček, Vavříček, Hubáček, Pavelka, Kurečka
3
Branky a nahrávky: 59. S. Fink (Heřmánek) – 10. Macháček (O. Horák), 45. Esender (Hladil, Hubáček), 48. Topalov (Vavříček). Rozhodčí: Sibera – Staiger, Trávník. Diváci: 52. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. Průběh utkání: 0:3, 1:3.