1:1
(0:0, 0:1, 1:0)

Duel starších žáků A s Havlíčkovým Brodem dopadl dělbou bodů

14.01.2024

V neděli 14. ledna přivítali starší žáci A celek z Havlíčkova Brodu. První část hry patřila domácím, nicméně skóre se neměnilo. V druhé třetině naopak byli aktivnější hosté, kterým se podařilo jedenkrát překonat brankáře Matyáše Novotného. Třetí dějství bylo opět v režii domácí Dukly, která z mnoha šancí vytěžila alespoň vyrovnávací branku pět minut před koncem na konečných 1:1.
14.01.2024 11:00, Liga starších žáků A - 6. kolo

Novotný – Heřmánek, Havel, Matějka, Kubišta, Šimek – Bečka, Kožich, Martinec, P. Fink, Ludvík, S. Fink, Matulka, Zadina
1

BK Havlíčkův Brod

Kratochvíl – Hájek, Kotlas, Doležal, Rudolf, Kuklík – Pavlas, Adam, Hanauer, Fejt, Rakušan, Krejčiřík, Hanousek, Bošacký
1
Branky a nahrávky: 56. S. Fink (Heřmánek, Kožich) – 28. Hanauer (Rakušan). Rozhodčí: Mareček – Jeletz, Šťastná. Diváci: 43. Vyloučení: 3:5. Bez využití. Průběh utkání: 0:1, 1:1.