7:0
(1:0, 2:0, 4:0)

Starší žáci A výrazně přehráli Rytíře z Telče

07.01.2024

V neděli 7. ledna přivítali starší žáci A Rytíře z Telče. V úvodní třetině domácí z drtivého tlaku vytěžili pouze vedení 1:0. V druhé části pokračovalo dobývání hostující branky, kdy jihlavští mladíci zvýšili skóre na 3:0. V třetí třetině již obrana Rytířů nevydržela nápor hráčů z ježkem na prsou a po vstřelení čtyř gólů se soupeři rozešli poměrem 7:0. Tři body si v zápase připsal Josef Matoušek, který dvě branky vstřelil a na jednu přihrál.
07.01.2024 11:45, Liga starších žáků A - 5. kolo

Novotný – Heřmánek, Havel, Matějka, Kubišta, Šimek, Duben – Matoušek, Kožich, P. Fink, Novák, Horký, Ludvík, S. Fink, Anděl, Matulka
7

Rytíři z Telče

Gross (48. Mifka) – Kadlec, Petrová, Schwarz – David, Kelbl, Železný, Krajnc, Lytvynenko, Toman, Barták, Kuzma, Čížek, Ondráček, Tomšík, Kovač
0
Branky a nahrávky: 3. Havel (Anděl), 24. Matoušek, 38. Ludvík (P. Fink, S. Fink), 43. Anděl (Novák), 47. P. Fink (Novák, Duben), 50. Matoušek (Novák), 523. Anděl (Novák, Matoušek). Rozhodčí: Mareček – Jančí, Sapík. Diváci: 65. Vyloučení: 1:0. Bez využití. Průběh utkání: 7:0.