0:2
(0:1, 0:1, 0:0)

Týmovým výkonem vyloupili MŽA Winning Group Arenu

09.02.2024

V pátek 9. února cestovali mladší žáci A do Brna, kde je čekala Kometa. Jihlavští mladíci se na sklonku úvodní třetiny dostali do vedení. Na konci 35. minuty navýšil náskok hostí Jan Heřmánek. V poslední dvacetiminutovce žádná branka již nepadla. Dukla porazila svého soupeře po týmovém výkonu 2:0.
09.02.2024 17:00, Liga mladších žáků A - 13. kolo

Putnová – Vokál, Kružík, Geryk, Netoušek, Hronek, Musil – Skřipský, Pavloušek, Šalé, Vrána, Petr Dočkal, Sláma, Kundrata, Krchňák, Michalčík
0

Koldová – Šitavanc, Tlustý, Rásocha, Pešl, Pařil – Smejkal, Heřmánek, Bambula, Coufal, Vlček, Krejčík, Prokop Dočkal, Němec, Drdla
2
Branky a nahrávky: 20. Coufal (Drdla), 35. Heřmánek (Vlček). Rozhodčí: Kříž, Matula. Diváci: 48. Vyloučení: 2:2. Bez využití. Průběh utkání: 0:2.