6:2
(4:0, 2:0, 0:2)

Devítce se na Slavii nepovedla první třetina

03.02.2024 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 3. února cestovala devátá třída do Prahy, kde na ní čekala Slavia. Hosté přicestovali už bez Stupky a Hájka, kteří tým po postupu do vyšší nadstavby opustili. Úvodní třetina vyšla lépe domácím, kteří jí vyhráli 4:0. Ve druhé části se Pražané skórovali dvakrát. Jihlavští mladíci se dokázali prosadit až v poslední dvacetiminutovce, kdy se trefili Michal Hobza a Štěpán Amcha. Dukla podlehla svému soupeři 2:6.
03.02.2024 18:30, Extraliga 9. tříd - 29. kolo

HC Slavia Praha

Barchánek — Filip, Reich, J. Novák, Švec — Mikš, Švancar, Slížek, Skrebela, Malacha, Janoušek, Mach
6

Morava — Tomica, Duba, Trupl, Pokorný, Šimek — Javorský, Amcha, Lexa, Hrůza, Hobza, Anděl, M. Novák, Klíma, Matoušek
2
Branky a nahrávky: 3. Janoušek (Mikš), 4. Janoušek (Slížek), 11. Mikš (Janoušek), 19. Švancar (Slížek, Janoušek), 23. Janoušek (Mikš, Slížek), 25. Filip (Janoušek, Slížek) – 47. Hobza (Tomica, Lexa), 51. Amcha. Rozhodčí: Píša — Mička, Eremiáš. Vyloučení: 6:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 48. Střely na branku: 6:0, 6:2. Průběh utkání: .

Adam Vylíčil (Dukla Jihlava): Nevyšel nám vstup do zápasu. První třetinu jsme prohráli 0:4. Až v půlce zápasu se nám podařilo trošku srovnat hru. Jsem rád, že se nám podařilo vyhrát třetí třetinu 2:0. Soupeř měl velkou kvalitu a zaslouženě vyhrál. Těší mě, že kluci hráli a bojovali až do samotného konce.