4:2
(1:1, 1:0, 2:1)

Deváťáci prohráli souboj o páté místo. Podlehli Zlínu

15.02.2024 / Jaroslav Wollmann

Ve čtvrtek 15. února cestovala devátá třída Jihlavy do Zlína. Po první třetině byl stav nerozhodný 1:1. Ve druhé části přidali domácí jednu branku. Poslední dvacetiminutovka byla poté na góly nejbohatší, když padly tři, dva do sítě hostujícího celku. Dukla podlehla svému soupeři 2:4. Poslední branku zápasu vstřelil František Klíma.
15.02.2024 17:00, Extraliga 9. tříd - 32. kolo

Berani Zlín

Večeřa — Provazník, Ernst, Reisch, Coufalík, Mišurec, Číhal — Trnavský, Hoferek, Zalubil, Pavlůsek, Čajánek, Šimek, Riedl, Cekota, Tureček
4

Novotný — Tomica, Pospíšil, Trupl, Pokorný, Duba — Amcha, Hrůza, Hobza, Anděl, Klíma, Matoušek, Matulka, Javorský
2
Branky a nahrávky: 3. Pavlůsek (Zalubil, Tureček), 26. Pavlůsek (Šimek), 41. Trnavský (Číhal, Riedl), 53. Coufalík (Čajánek, Cekota) – 18. Hobza (Klíma, Amcha), 57. Klíma (Duba). Rozhodčí: Šudoma — Wesley, Buchta. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Střely na branku: 46:13. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1, 4:2.

Adam Vylíčil (Dukla Jihlava): Začátek zápasu nám moc nevyšel. Až po vyrovnávací brance na 1:1 se naše hra zlepšila. Ve druhé třetině jsme měli momentum, kdy jsme mohli dát během chvíle dvě až tři branky. Bohužel nestalo se a soupeř nám po skončení naší přesilovky dal branku. Soupeř nám hned na začátku třetí třetiny odskočil na 1:3 a to rozhodlo. Soupeř byl o chlup lepší a zaslouženě vyhrál.