0:4
(0:0, 0:2, 0:2)

Deváťáci nedokázali Pardubicím vstřelit branku

17.02.2024 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 17. února přivítala devátá třída Jihlavy celek z Pardubic. První třetině měli domácí k dispozici tři přesilové hry, ale využít nedokázali ani jednu, a tak se šlo do kabin za stavu 0:0. Ve druhé části se hosté dvakrát prosadili. I poslední dvacetiminutovka přinesla dvě branky, obě do sítě jihlavských mladíků. Dukla podlehla svému soupeři 0:4.
17.02.2024 14:30, Extraliga 9. tříd - 33. kolo

Morava — Tomica, Pospíšil, Duba, Trupl, Pokorný, Šimek — Javorský, Amcha, Hrůza, Hobza, Anděl, Novák, Klíma, Matoušek, Matulka
0

HC Dynamo Pardubice

Hájek — Dubovči, Čihák, Choutka, Kincl, Rohlík, Sekera, Stejskal — Jindřichovský, Herynk, Parakhonka, Teml, Vítek, Kovář, Řehoř, Šimánek
4
Branky a nahrávky: 25. Kincl (Jindřichovský, Teml), 28. Teml (Kovář, Jindřichovský), 41. Vítek (Herynk, Dubovči), 50. Choutka (Jindřichovský). Rozhodčí: Skopal — Trávník, Slavík. Vyloučení: 2:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 64. Střely na branku: 20:37. Průběh utkání: 0:4.

Adam Vylíčil (Dukla Jihlava): Rozhodla první třetina, kde jsme měli tři gólové šance. Bohužel jsme je neproměnili. Poslední dva zápasy máme problém s koncovkou. To nás hodně psychicky sráží. Soupeř byl lepší a zaslouženě vyhrál.