3:7
(0:2, 1:4, 2:1)

O porážce deváté třídy rozhodla druhá třetina

23.02.2024 / Jaroslav Wollmann

V pátek 23. února přivítala devátá třída Jihlavy celek Slavie Praha. Hosté vedli po úvodní třetině 2:0. Ve druhé části padlo celkem pět branek, z toho čtyři do sítě domácího celku. Poslední dvacetiminutovku vyhráli jihlavští mladíci 2:1. Dukla podlehla svému soupeři 3:7. Dvě přihrávky si připsal Daniel Pokorný.
23.02.2024 14:15, Extraliga 9. tříd - 34. kolo

Novotný (32. Morava) — Tomica, Vlček, Pospíšil, Pokorný, Duba — Amcha, Hrůza, Hobza, Anděl, M. Novák, Matoušek, Matulka, Javorský
3

HC Slavia Praha

Barchánek — Reich, Filip, J. Novák, Švec, J. Malacha — Skrebela, Hlaváček, Švancar, Vostarek, Slížek, P. Malacha, Janoušek, Mach
7
Branky a nahrávky: 33. Hobza (Amcha), 48. Hobza (Pokorný), 48. Anděl (Pokorný, M. Novák) – 6. Švancar (Skrebela, Malacha), 16. Novák (Hlaváček, Janoušek), 21. Janoušek (Hlaváček), 30. Švancar (Malacha, Švec), 30. Hlaváček (Janoušek, Slížek), 32. Švancar (Slížek), 54. Slížek (Mach, Janoušek). Rozhodčí: Ondřej — Dančišin, Mokrá. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 47. Střely na branku: 25:39. Průběh utkání: 0:6, 3:6, 3:7.

Adam Vylíčil (Dukla Jihlava): V první třetině jsme dostali dvě branky v oslabení. Zápas rozhodla druhá třetina, ve které jsme inkasovali čtyři góly. Pozitivum je, že jsme vyhráli poslední třetinu. Bohužel máme v každém zápase výpadky, které rozhodují o zápase. Slavie byla ve všem bohužel lepší, zaslouženě vyhrála. Nám nezbývá než v tréninku dál pracovat.