1:10
(1:1, 0:2, 0:7)

Devítka držela s Třincem krok pouze v první třetině

24.02.2024 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 24. února přivítala devátá třída Jihlavy celek Třince. Po úvodní třetině byl stav nerozhodný 1:1, když se za domácí trefil Marek Novák. Ve druhé části přidali hosté dvě branky. V poslední dvacetiminutovce poté padlo celkem sedm branek, všechny do sítě domácího celku. Dukla podlehla svému soupeři vysoko 1:10.
24.02.2024 14:30, Extraliga 9. tříd - 35. kolo

Morava — Heřmánek, Tomica, Vlček, Pospíšil, Pokorný, Duba — Javorský, Amcha, Hrůza, Hobza, Matoušek, Anděl, Novák, Matulka
1

HC Oceláři Třinec

Krejčí — Holáň, Niedoba, Cymorek, Niemczyk, Rodek, Hodeček — Pečonka, Cieslar, Zamborsky, Fizek, Hanák, Lazovský, Przeczek, Polášek, Sedláček, Helis
10
Branky a nahrávky: 18. Novák (Amcha) – 10. Sedláček (Lazovský, Zamborsky), 26. Sedláček (Fizek, Lazovský), 33. Cieslar (Niemczyk), 46. Polášek (Helis, Holáň), 48. Fizek (Lazovský), 53. Fizek (Cymorek), 55. Lazovský, 56. Zamborsky, 56. Helis (Niemczyk), 58. Zamborsky (Cieslar). Rozhodčí: Karpíšek — Husák, Malý. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 52. Střely na branku: 0:1, 1:1, 1:10. Průběh utkání: .

Adam Vylíčil (Dukla Jihlava): Pouze první a druhá třetina nesla z naší strany nějaké měřítko. Ve třetí třetině jsme dostali sedm branek a skončilo to bohužel debaklem.