5:4sn
(3:3, 0:1, 1:0 - 0:0)

Devítka v nadstavbě slaví první body. Na nájezdy porazila Kometu

02.03.2024 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 2. března přivítala devátá třída Jihlavy celek Komety Brno. Jihlavští mladíci začali zápas parádně, v páté minutě vedli 3:0. Na konci první třetiny byl ale stav nerozhodný 3:3. Ve druhé části se dostali do vedení hosté. V poslední dvacetiminutovce se domácí dočkali vyrovnání. O vítězi nakonec rozhodly až samostatné nájezdy, v nich byla šťastnější Dukla, která tak zvítězila 5:4. Dva body si v zápase připsal Daniel Hrůza.
02.03.2024 16:45, Extraliga 9. tříd - 36. kolo

Morava — Tomica, Vlček, Pospíšil, Trupl, Pokorný, Šimek — Javorský, Amcha, Hrůza, Hobza, Anděl, Novák, Klíma, Matoušek
5

Brůček — Fencl, Kavan, Kotlařík, Kremer, Hoďovský, Jurný — Komínek, Selič, Petrčka, Halaš, Chruslinski, Linka, Hangstörfer, Béreš, Hartl, Smrčka
4
Branky a nahrávky: . Hrůza (Pokorný, Amcha), 5. Klíma, 5. Klíma (Hrůza), 56. Tomica (Hobza), rozh. náj. Pospíšil (TS) – 7. Halaš (Selič, Kotlařík), 14. Kremer (Smrčka, Hangstörfer), 20. Komínek (Petrčka, Kavan), 34. Hartl (Kotlařík). Rozhodčí: Honza — Augusta, Slavík. Vyloučení: 4:5. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 24. Střely na branku: 18:45. Průběh utkání: 3:0, 3:4, 5:4.

Adam Vylíčil (Dukla Jihlava): Podařil se nám začátek zápasu, když jsme se během pěti minut dostali do tříbrankového vedení. Kometa zvládla během druhé třetiny otočit zápas. Ve třetí třetině jsme v přesilovce vyrovnali a o vítězi rozhodly až samostatné nájezdy. V nich jsme byli šťastnější tým. Kluky musím pochválit za bojovný a odmakaný výkon.