7:0
(1:0, 3:0, 3:0)

Deváťáci vysoko porazili Zlín. Vstřelili sedm branek

08.03.2024 / Jaroslav Wollmann

V pátek 8. března přivítala devátá třída Jihlavy celek Zlína. Po první třetině vedli domácí těsně 1:0. Ve druhé části přidali jihlavští mladíci tři branky. V poslední dvacetiminutovce padly také tři góly. Dukla porazila svého soupeře 7:0. Dvacet devět úspěšných zákroků si připsal Matyáš Morava.
08.03.2024 14:30, Extraliga 9. tříd - 37. kolo

Morava — Tomica, J. Šimek, Vlček, Pospíšil, Trupl, Pokorný — Amcha, Hrůza, Hobza, Anděl, Novák, Klíma, Matoušek, Matulka, Javorský
7

Berani Zlín

Večeřa (30. Sedláček) — Vopatřil, Ernst, Kořének, Juřena, Coufalík, Číhal — Hoferek, Čajánek, Marek, A. Šimek, Riedl, Cekota, Tureček, Pavlůsek, Nábělek
0
Branky a nahrávky: 18. Hobza (Anděl, Klíma), 25. Pospíšil, 28. Amcha (Klíma), 30. Hrůza (Novák, Trupl), 50. Matoušek (Hrůza, Pokorný), 55. J. Šimek (Klíma), 56. Anděl (Novák). Rozhodčí: Jančí — Kučera, Hnilička. Vyloučení: 5:5. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 26. Střely na branku: 22:29. Průběh utkání: 7:0.

Adam Vylíčil (Dukla Jihlava): Začátek zápasu nebyl z naší strany optimální. Pomohl nám náš první gól, který nás uklidnil. Kluci získali sebevědomí a od druhé třetiny se naše hra zlepšila. Zápas se rozhodl ve druhé třetině, kdy jsme během pěti minut dali tři branky. Jsem rád, že jsme navázali na výkon s Kometou.