5:5
(1:2, 2:1, 2:2)

Starší žáci B se s Třebíči rozešli opět smírně

03.03.2024

V neděli 3. března přivítali starší žáci B celek z Třebíče. Po první třetině vedli hosté těsně 2:1. Ve druhé části se povedlo domácím srovnat krok a stav byl nerozhodný 3:3. V poslední dvacetiminutovce vedli hosté o dvě branky, ale jihlavským mladíkům se povedlo v posledních dvou minutách srovnat krok, když využili přesilovou hru a vyrovnávaí gól padl tři vteřiny před koncem dokonce ve vlastním oslabení. Dukla remizovala se svým soupeřem 5:5. Dva body si v zápase připsal Jan Kožich.
03.03.2024 15:30, Liga starších žáků B - 2. kolo

Zvěřina (34. Svoboda) – Bečka, Zápotočný, Štefl, Rezek – Kožich, Ždimera, Kliment, Lukáš, Krukouski, Mareš, Kunc, Adamec
5

SK Horácká Slavia Třebíč

Dubecký – Navrátilová, Staněk, Večeřa, Dokulil, Čachotský, Durda – Kafka, Sedláček, Hadraba, Gärtner, Nejerál, Lapeš, Lysák, Šmídl
5
Branky a nahrávky: 1. Kliment (Krukouski, Mareš), 26. Krukouski (Kliment), 36. Krukouski (Kožich), 58. Kožich (Zápotočný), 60. Mareš (Krukouski, Zápotočný) – 18. Kafka, 19. Gärtner, 25. Gärtner (Večeřa), 45. Lapeš, 51. Kafka. Rozhodčí: Jančí, Bakus. Diváci: 87. Vyloučení: 3:3. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 3:3, 3:5, 5:5.